X Edycja Ligi

W bieżącym roku szkolnym wspólnie z Urzędem Miast Płocka organizujemy
X edycję Międzygimnazjalnej Ligi Przedmiotowej. Konkursy (biologiczny, chemiczny, fizyczny, geograficzny,  historyczny, matematyczny, języka angielskiego, polonistyczny) skierowane są do uczniów klas drugich gimnazjów z terenu miasta Płocka.

Szkoła może zgłosić uczniów do każdego konkursu lub do wybranych.

W każdym konkursie daną szkołę reprezentuje nie więcej niż pięciu uczniów, którzy rywalizują indywidualnie. Jeżeli gimnazjum jest reprezentowane przez co najmniej trzech uczniów, podlega również klasyfikacji drużynowej.

W terminie do 12 lutego 2014 r. każda szkoła obowiązana jest podać imienną listę startujących uczniów i nauczycieli delegowanych do prac w jury każdego konkursu, w którym udział biorą uczniowie tej szkoły. Formularze zgłoszenia należy dostarczyć do sekretariatu
Zespołu Szkół nr 5 w Płocku lub przesłać e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Konkursy zostaną przeprowadzone w dniach 25 -28 marca 2014 r. Szczegółowy harmonogram, regulamin, karta zgłoszenia i druk oświadczenia rodziców uczniów zgłoszonych do konkursów umieszczone są  na naszej stronie.

<<<<<<<<<< kliknij aby przejść do szczegółowych informacji >>>>>>>>>>

Zapraszamy do udziału w konkursach