^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Ostatnimi czasy uroczystości rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego mają u nas wyjątkowy wymiar. Powitanie roku 2019/2020  również zapisze się w historii naszej placówki.

Naukę w naszej szkole rozpoczęło aż sześć klas pierwszych szkoły podstawowej. Tyle samo oddziałów pierwszoklasistów będzie się uczyć w naszym liceum ogólnokształcącym - po trzy dla absolwentów gimnazjum i szkół podstawowych. W poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 włączyliśmy tym razem także szóstoklasistów. Wszystkim, którzy próg naszej placówki przekroczyli po raz pierwszy, pani dyrektor Małgorzata Dąbrowska życzyła wielu sukcesów i samych miłych chwil w gronie życzliwych osób. Nasi nowi uczniowie poznali dyrekcję szkoły oraz swoich wychowawców i nauczycieli. Uroczystość ubogacił występ artystyczny opracowany przez p. Anitę Krupińską i p. Iwonę Garbaszewską oraz tradycyjny akcent muzyczny w wykonaniu naszego chóru, przygotowany pod kierunkiem p. Bożeny Tyburskiej.

(tekst: Bartłomiej Fortuna)