^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

UE

 

O tym, że nocą w naszej szkole jest fajnie, wiadomo nie od dziś. Wszak nocne spotkania w gmachu Zespołu Szkół nr 5 odbywają się już od wielu lat.

Słyszeli o tym zapewne uczniowie, którzy w bieżącym roku szkolnym rozpoczęli naukę w klasie 7E naszej szkoły podstawowej. W piątkowy wieczór 4 października zorganizowali spotkanie integracyjne swojej klasy pod opieką wychowawcy p. Bartłomieja Fortuny oraz p. Malwiny Rydzyńskiej. Rozkładanie śpiworów i pompowanie materacy w świetlicy szkolnej sprawiło wbrew pozorom mnóstwo frajdy, podobnie jak odrobina odstępstwa od zdrowego stylu życia - wspólne konsumowanie pizzy. A najedzona 7E to aktywna 7E, czego efektem stały się "prawie sportowe" wyczyny oraz pokaz Top Model na forum szkoły. Komisja sędziowsko-jurorska nie doszła do żadnych wniosków i w końcu sportowo-modelingowe zawody wygrał chyba każdy. Nie byłoby nocy w szkole bez samodzielnie zorganizowanego kina. Niektórzy, nieco zmęczeni, zasnęli przed ekranem, ale innym nie przeszkodziło to w dalszym integrowaniu się z klasą, rozmowach i grach. 7E po spotkaniu była nieco zmęczona nieprzespaną nocą, ale za to bardzo zadowolona. I już planuje kolejną nocną eksplorację naszej placówki.

(tekst: Bartłomiej Fortuna)