Płockie obchody Dnia Edukacji Narodowej

W czwartek 10 października w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Płocku odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy i nauczyciele z płockich placówek oświatowych oraz delegacje samorządów uczniowskich. Zespół Szkół nr 5 reprezentowali członkowie Samorządu VII Liceum: Wiktoria Biała i Bartosz Brudzyński. Tradycyjnie podczas uroczystości Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski wręczył nagrody pracownikom oświaty. Wśród nich znaleźli się także nasi pedagodzy: p. Agnieszka Dolna, p. Magdalena Lewandowska, p. Joanna Łukjaniuk i p. Urszula Zabrzyska, którym serdecznie gratulujemy. Uroczystość ubogacił występ artystyczny przygotowany przez Harcerski Zespół Pieśni i Tańca "Dzieci Płocka".