Samorząd zaprosił na wigilię

W poniedziałek 16 grudnia odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe Rady Szkolnej Samorządu Uczniowskiego z Dyrekcją Szkoły.

Pani dyrektor Urszula Zabrzyska oraz opiekunowie samorządu przekazali wszystkim życzenia radości i rodzinnego spokoju na święta oraz dużo miłości, pogody i spełnionych marzeń na nowy rok. Członkowie naszej rady, jak zwykle, ugościli zaproszonych wspaniałymi świątecznymi daniami. Nie zabrakło pierogów, ryb oraz słodkości. Ponieważ nasz szkolny samorząd zawsze ma na etacie świętego Mikołaja ;) , zjawił się on również tym razem z podarkami dla wszystkich gości. A potem nadszedł czas na wspólne rozmowy przy stole, zajadanie wszystkich pyszności i słuchanie kolęd. Na koniec wszyscy zgodnie obiecali, że tę świąteczną atmosferę wraz z najlepszymi życzeniami zaniosą do swoich domów i rodzin.

(Bartłomiej Fortuna)