V TARGI SZKÓŁ BRANŻOWYCH

na

V  TARGI SZKÓŁ BRANŻOWYCH

27 marca 2020 roku w godz. 10.00 – 12.30

Zbliżający się etap podejmowania decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej, czy  też wyższej, pomaturalnej, jest bardzo ważny dla każdego ucznia. Ósmoklasiści i licealiści potrzebują informacji, porad, które pomogą im wybrać odpowiednie dla siebie szkoły.

Ideą Targów w naszej placówce jest przybliżenie młodzieży możliwości kształcenia w wielu branżach zawodowych oraz budowania ścieżki rozwoju zawodowego. Zaproszeni eksperci rynku pracy i kształcenia zawodowego będą gotowi na konsultacje doradcze wszystkim zainteresowanym uczniom.

Jesteśmy przekonani, że Państwa uczestnictwo pozwoli uczniom dokonać świadomego  i odpowiedzialnego wyboru dalszej drogi edukacyjnej oraz uświadomi potrzebę i znaczenie kształcenia przez całe życie, zgodnie z potrzebami i wymaganiami lokalnego rynku pracy.

Zgłoszenia uczestnictwa zorganizowanej grupy wraz z opiekunami  można dokonać  w terminie do 20 marca 2020 roku.

Liczymy na przyjęcie naszego zaproszenia. W programie wezmą udział wszystkie szkoły ponadpodstawowe  kształcące w zawodzie z Płocka,  szkoły wyższe i instytucje rynku pracy.

Korespondencję oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.              bądź telefonicznie do sekretariatu szkoły tel. 24 364 78 10 lub doradcy zawodowego tel. 24 364 78 25. Dokonując zgłoszenia, prosimy o przesłanie formularza na e-mail szkoły.

Formularz do pobrania (pdf)