ZS5 z wielkim sercem dla zwierząt!

Na początku października, w odpowiedzi na apel wolontariuszy Stowarzyszenia Płock Przyjazny Psom, Samorząd Uczniowski ogłosił w naszej szkole zbiórkę artykułów dla schroniska. Jej efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!

Dary naszej społeczności szkolnej wypełniły szczelnie dwa wielkie kartonowe pudła. Dzięki hojności naszych uczniów i rodziców zwierzaki ze schroniska otrzymają przekąski i zabawki, a smycze, obroże i kagańce umożliwią bezpieczne spacery z wolontariuszami. W piątek 9 października zakończyliśmy naszą akcję, a Przewodniczący Samorządu ZS5 Mateusz Mokrzanowski wraz z opiekunem p. Bartłomiejem Fortuną, dostarczyli pozyskane artykuły na miejsce zbiórki. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i nieskończone pokłady miłości do zwierzaków!