Dzień Edukacji Narodowej 2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim pracownikom szkoły - dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, dużo zdrowia, samych pogodnych chwil, wsparcia w niełatwym czasie ze strony całej społeczności szkolnej oraz owocnej i satysfakcjonującej pracy.

Życzenia od Przewodniczącego Rady Szkolnej Samorządu Uczniowskiego:

W tym roku nie spotkamy się na tradycyjnej szkolnej uroczystości. Niech jej namiastką staną się występy, przygotowane i nagrane przez naszych uczniów:

Teatr Pełen Dzban:

Kliknij, by obejrzeć