Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

Dzień Edukacji Narodowej 2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim pracownikom szkoły - dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, dużo zdrowia, samych pogodnych chwil, wsparcia w niełatwym czasie ze strony całej społeczności szkolnej oraz owocnej i satysfakcjonującej pracy.
 
Życzenia od Przewodniczącego Rady Szkolnej Samorządu Uczniowskiego:
 
 
 
W tym roku nie spotkamy się na tradycyjnej szkolnej uroczystości. Niech jej namiastką staną się występy, przygotowane i nagrane przez naszych uczniów:

 

Teatr Pełen Dzban:

Kliknij, by obejrzeć

 

Ośmiorniczki i Kamerton:

Kliknij, by obejrzeć