Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

Wniosek o przyjęcie do klasy IV sportowej w roku szkolnym 2021/2020 należy składać w terminie od 10 maja 2021 godzina 9:00 do 21 maja 2021 godzina 15:00 w sekretariacie szkoły.

Wniosek do pobrania

 

Włączeni w społeczność uczniowską

20 października, w skromniejszej oprawie, bez tradycyjnej uroczystości, włączyliśmy nasze pierwszaki w społeczność uczniowską Szkoły Podstawowej nr 8.

Panująca epidemia uniemożliwiła zorganizowanie spotkania na forum szkoły. Państwo wicedyrektorzy, p. Magdalena Lewandowska i p. Marek Pietrzak, dotarli jednak do każdej klasy i przy pomocy wielkiego niebieskiego ołówka dokonali pasowania każdej pierwszoklasistki i każdego pierwszoklasisty na ucznia naszej szkoły. Elegancko i odświętnie ubrane pierwszaki chętnie potem pozowały do zdjęć z dyrekcją oraz wychowawczyniami: p. Agnieszką Nacfalską, p.  Magdaleną Woźniak-Serwatkiewicz, p. Ewą Kossowską, p. Hanną Siemińską, p. Emilią Wiśniewską i p. Malwiną Rydzyńską.