Wniosek o przyjęcie do klasy IV sportowej w roku szkolnym 2021/2020 należy składać w terminie od 10 maja 2021 godzina 9:00 do 21 maja 2021 godzina 15:00 w sekretariacie szkoły.

Wniosek do pobrania

Włączeni w społeczność uczniowską

20 października, w skromniejszej oprawie, bez tradycyjnej uroczystości, włączyliśmy nasze pierwszaki w społeczność uczniowską Szkoły Podstawowej nr 8.

Panująca epidemia uniemożliwiła zorganizowanie spotkania na forum szkoły. Państwo wicedyrektorzy, p. Magdalena Lewandowska i p. Marek Pietrzak, dotarli jednak do każdej klasy i przy pomocy wielkiego niebieskiego ołówka dokonali pasowania każdej pierwszoklasistki i każdego pierwszoklasisty na ucznia naszej szkoły. Elegancko i odświętnie ubrane pierwszaki chętnie potem pozowały do zdjęć z dyrekcją oraz wychowawczyniami: p. Agnieszką Nacfalską, p.  Magdaleną Woźniak-Serwatkiewicz, p. Ewą Kossowską, p. Hanną Siemińską, p. Emilią Wiśniewską i p. Malwiną Rydzyńską.