Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

Podzieliliśmy się dobrem

 

Styczeń upłynął w naszej szkole pod znakiem wielu przedsięwzięć, związanych z 29. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czas na podsumowanie tych działań, z których jesteśmy bardzo dumni.

Datki na rzecz WOŚP można było wrzucać do puszki na terenie szkoły. Z możliwości wsparcia potrzebujących chętnie korzystali zarówno uczniowie klas 1-3, uczący się już stacjonarnie, jak i pracownicy szkoły. Po rozliczeniu tej zbiórki  okazało się, że zebrano w ten sposób 3845,41 zł. Nasze maluchy nie tylko wspierały akcję, wrzucając grosiki do puszki. Same przygotowały również prace plastyczne, które zostały przekazane na licytacje, organizowaną przez płocki sztab WOŚP. Aukcja prac przyniosła łączną kwotę 2426 zł. Warto wspomnieć o pięknym geście rodziców klasy 1E, którzy wylicytowali plakat uczniów za kwotę 640 zł i przekazali pracę na pamiątkę wychowawczyni p. Malwinie Rydzyńskiej. W dzień finału grupa naszych uczniów tradycyjnie kwestowała wśród społeczności lokalnej. Ta zbiórka przyniosła z kolei kwotę 2570,37 zł. Łącznie dzięki zaangażowaniu uczniów i pracowników Zespołu Szkół nr 5 w Płocku na konto WOŚP przekazano w tym roku kwotę 8841,78 zł. Serdecznie dziękujemy za hojność!