Na przekór pogodzie... 2D powitała wiosnę!

„Wiosna – ach to ty!” – zachwycamy się w piosence sprzed lat. Nic dziwnego, bo wiosna to najpiękniejsza pora roku. Dlatego dzień jej rozpoczęcia jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkich. Z tej okazji  uczniowie z klasy 2d wystąpili z przedstawieniem pt. „Wiosna, skowronek nad nami…”, czyli powitanie wiosny.

Dzieci z pomocą rodziców przygotowały rekwizyty i kolorowe stroje. Młodzi aktorzy z dużym zaangażowaniem wcielali się w swoje role, nie tylko ładnie recytowali, ale też pięknie śpiewali. Mimo braku publiczności, uczniowie świetnie się bawili.

Zobaczcie sami, jak świętowaliśmy nadejście wiosny!