Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

Klasa 1B melduje, co słychać!

Uczniowie klasy 1B chętnie i na bieżąco dzielą się z nami wieściami o wydarzeniach z życia klasy. A tych jest naprawdę wiele.

Luty upłynął pod znakiem słodkości. Pierwszaki świętowały bowiem tłusty czwartek. Nie obyło się oczywiście od pysznych pączków. Czasem można sobie pozwolić... ;) Słodko i miło było również w walentynki, gdy uczniowie wykonywali i wręczali sobie okolicznościowe kartki. Luty po raz pierwszy od dłuższego czasu przyniósł nam prawdziwą zimę. 1B nie mogła tego nie wykorzystać. Zabawy na śniegu w pobliskim parku sprawiły prawdziwą frajdę. W marcu zaś, na znak zbliżającej się wiosny, maluchy "wzięły na warsztat" wspaniałe zdrowe warzywa. A ponieważ bardzo nie lubią nudy, w czasie zajęć powstały warzywne figurki kosmitów. Miejmy nadzieję, że wkrótce wszyscy ponownie spotkamy się w szkole i uczniowie klasy 1B znów zameldują, co u nich słychać.