1B zaprasza na świąteczne śniadanie

Znana nam już ze swoich relacji klasa 1B pokazuje nam dzisiaj zdjęcia ze świątecznych przygotowań. Ponieważ pierwszaki wiele już wiedzą o zdrowych posiłkach, proponują nam nie tylko smaczne, ale też pełne witamin świąteczne śniadanie.

Oprócz tradycyjnych wielkanocnych jajek na stole musi zagościć rzeżucha, szczypiorek i twarożek. A wszystko może również ciekawie wyglądać, stąd też na talerzu pojawiają się kurczaczki i baranki. 1B życzy radosnych świąt i smacznego śniadania!