KROKUSY KU PAMIĘCI

Nasza Szkoła podjęła współpracę z Żydowskim Muzeum Galicja w Krakowie. Uczniowie i uczennice klasy 2D oraz 4B wzięli udział w Projekcie Krokus, którego celem jest upamiętnienie dzieci, które były ofiarami II wojny światowej.

Klasa 4B zasadziła żółte krokusy, które zakwitają na przełomie stycznia i lutego, a klasa 2D przygotowała kolorowe krokusy z papieru. W ramach akcji uczniowie i uczennice wspólnie przygotowali wystawę promującą projekt Krokus, aby przybliżyć ideę całej społeczności szkolnej. Koordynatorkami projektu są nauczycielki: p. Elżbieta Charzyńska, p. Sandra Sobalak, p. Renata Adamska oraz p. Emilia Wiśniewska.