Pierwszoklasiści znają przepisy prawa szkolnego

Tradycyjnie już na początku czerwca uczniowie pierwszych klas Gimnazjum nr 8 przystąpili do konkursu z prawodawstwa szkolnego.

Konkurs od lat organizują młodszym kolegom członkowie Samorządu Uczniowskiego. Pierwszoklasiści mają okazję wykazania się wiedzą dotyczącą przepisów obowiązujących w szkole, swoich praw i obowiązków, muszą również znać nazwiska osób sprawujących najważniejsze funkcje w naszej placówce. Nasza młodzież, jak co roku, pokazała, że prawo szkolne doskonale zna i osiągnęła w konkursie bardzo wysokie wyniki. Pierwsze miejsce przypadło uczennicy klasy 1C Wiktorii Łomnickiej. Laureaci konkursu odebrali nagrody z rąk pani wicedyrektor Hanny Siemińskiej oraz opiekunów SU. Gratulujemy!