Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas pierwszych

11 października, w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod tytułem „Polska Złota Jesień”.

W konkursie wzięło udział 20 uczniów klas I. Jury składające się z Pani Dyrektor Urszuli Zabrzyskiej oraz wychowawczyń świetlicy: p. Anity Krupińskiej, p. Sylwii Kołowrockiej , p. Marzeny Szuleckiej oraz p. Sylwii Żelechowskiej miało trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe, kolorowe i wykonane różnymi technikami plastycznymi.

Pani Dyrektor Szkoły Małgorzata Dąbrowska wraz z p. Anną Milińską, p. Anitą Krupińską oraz p. Sylwią Kołowrocką wręczyły dyplomy oraz nagrody laureatom konkursu.

Oto laureaci konkursu:

I miejsce – Aleksandra Żytowiecka z klasy IA

II miejsce – Urszula Kolibczyńska z klasy IA

Tola Matusiak z klasy IC

III miejsce – Marcin Gieras z klasy IB

Natalia Nowakowska z klasy IA

Wyróżnienia – Bartosz Agaciński z klasy IA

Maja Szczepańska z klasy IA

Igor Nykiel z klasy IB

Bartosz Grabarek z klasy ID

Dominika Balcerzak z klasy ID

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w konkursie za rok. Prace można obejrzeć w naszej szkole na wystawie zorganizowanej w świetlicy szkolnej.