Kamerton koncertuje!

Ostatnie tygodnie roku szkolnego 2017/2018 były dla szkolnego chóru Kamerton niezwykle aktywne. Nasza młodzież koncertowała, uświetniając swoimi występami wokalnymi liczne uroczystości.

1 czerwca chórzystki i chórzyści z ZS5 wystąpili na scenie przed Ratuszem podczas Jarmarku Tumskiego. Upał i mocne słońce nie przeszkodziły naszym wokalistom wspaniale się zaprezentować.

4 czerwca na Starym Rynku odbył się wyjątkowy wielki koncert z okazji stulecia odzyskania niepodległości pod hasłem "100 lat na 100 lat". Kamerton wykonał poruszający utwór "Uwierz, Polsko".

7 czerwca w auli Urzędu Miasta Płocka odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Ligi Przedmiotowej. Nie mogło tam zabraknąć tradycyjnego gościnnego występu naszego chóru, do którego nasi uczniowie przygotowali się perfekcyjnie - mimo wielu obowiązków szkolnych przed zakończeniem roku.

Naszym zdolnym chórzystom oraz przygotowującej ich do występów p. Bożenie Tyburskiej gratulujemy zapału do tak wspaniałej i owocnej pracy oraz życzymy wielu kolejnych sukcesów.