^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

To już 10 edycja projektu, w którym Nasza Szkoła brała aktywny udział. W tym roku projektowi Ogólnopolski Tydzień Kariery towarzyszyło hasło, „Bądź architektem swojego szczęścia”. 

Uczniowie Naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oraz Młodzieżowego Biura Pracy OHP. Tematyka przewodnia dotyczyła zagadnień związanych z projektowaniem kariery zawodowej w oparciu o posiadane talenty i kompetencje. Doradcy zawodowi i eksperci rynku pracy uczyli, jak konstruować własną karierę w zgodzie z własnymi talentami i kompetencjami oraz wymaganiami do wykonywania zawodu.

Tegoroczne hasło było wskazówką mówiącą o tym, że każdy człowiek jest architektem swojego szczęścia i że warto pracować nad nim jak nad dziełem sztuki, a także, że decyzje edukacyjne i zawodowe powinniśmy podejmować świadomie i samodzielnie, biorąc pod uwagę i analizując stawiane sobie cele, okoliczności i warunki. Wybór zawodu ma być procesem, w którym dojrzewamy odpowiedzialnie i świadomie.

(tekst: Renata Siedlich-Zakrzewska)

 

Patroni projektu:

Koordynatorem projektu na terenie szkoły był doradca zawodowy: Renata Siedlich-Zakrzewska