^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele tradycji, jedną z nich jest przygotowanie przedstawienia o Bożym Narodzeniu. 19 grudnia 2018 r. pierwszoklasiści z naszej szkoły przygotowali dla swoich najbliższych Jasełka.

Dzieci opowiedziały historię o narodzeniu małego Jezuska. Wcieliły się odpowiednio w jasełkowe role, był Józef z Maryją w otoczeniu pasterzy i aniołów. Magii tego wieczoru dodały kolędy pięknie zaśpiewane przez szkolny chór "Ośmiorniczki " oraz świąteczne tańce w wykonaniu formacji tanecznej z naszej szkoły "Gwiazdeczki". Po występach w świątecznym nastroju dzieci ze swoimi wychowawczyniami i rodzicami udali się do klas, by dalej celebrować ten magiczny czas. Tam czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców , a na niektórych ważny gość - Święty Mikołaj lub jego elfy.