^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Początek stycznia to zawsze niezwykle pracowity okres dla naszych szkolnych muzyków i wokalistów. Jak co roku, nasz Kamerton przy akompaniamencie Oktawy, z towarzyszeniem najmłodszych Ośmiorniczek, wychodzi z noworoczną kolędą do społeczności lokalnej i całego miasta.

6 stycznia młodzież Zespołu Szkół nr 5 wzięła udział w 24. Płockim Kolędowaniu w Katedrze. Występ był dla naszych artystów, szczególnie tych najmłodszych, niezwykłym przeżyciem. Znakomicie współtworzyli niezwykły klimat i atmosferę, którą mogli poczuć licznie przybyli słuchacze - również rodzice, dziadkowie i nauczyciele.

Już dwa dni później, we wtorkowy wieczór spotkaliśmy się na kolejnym, XVII już noworocznym kolędowaniu w gościnnych progach Zespołu Szkół nr 5. Tradycyjnie już do wspólnego śpiewania i grania udało się zaprosić obecnych na widowni członków rodzin naszych artystów oraz wszystkich zebranych. Wraz z nadejściem nowego roku pogoda pokazała swoje zimowe, prawdziwie świąteczna oblicze. Piękne kolędy przygotowane przez młodzież pod kierunkiem p. Bożeny Tyburskiej pozwoliły tym bardziej podtrzymać wyjątkowy nastrój Bożego Narodzenia. Dziękujemy za wspaniałe występy i mamy nadzieję na kolejne niezwykłe spotkanie za rok.