^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

W przedświątecznym tygodniu z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obył się w naszej szkole kiermasz ciast, kanapek oraz wyrobów bożonarodzeniowych, z którego dochód przeznaczony został na leczenie Kacpra Zimnego, chorego na raka 10-latka z podpłockiego Dobrzykowa.

14 stycznia w obecności dyrekcji naszej szkoły oraz przedstawicieli i opiekuna samorządu odbyło się przekazanie zebranej kwoty rodzinie chłopca. Trzeba przyznać, że społeczność naszej szkoły wykazała się wyjątkową hojnością i ofiarnością. Do akcji zakupu pyszności, przygotowanych przez młodzież i rodziców, włączyli się uczniowie wszystkich roczników oraz pracownicy. Również maluchy ochoczo odliczały grosiki, by coś zakupić i przy okazji wesprzeć zbiórkę. Po podliczeniu pieniędzy okazało się, że udało nam się zebrać kwotę 1677,77 zł. Dziękujemy wszystkim za przekazane datki, a młodzieży z samorządu za przeprowadzenie akcji. Kacprowi życzymy dużo siły, wytrwałości i powrotu do zdrowia.