^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Sobotnie przedpołudnie 16 marca to w naszej szkole nie tylko mnóstwo atrakcji dla przyszłych pierwszoklasistów. Zaprosiliśmy bowiem do nas także uczniów nieco starszych - tych, którzy już od września mogą u nas rozpocząć naukę w klasie siódmej.

Zarówno oni, jak i ich rodzice mogli poznać ofertę naszej placówki, którą przybliżyła pani dyrektor. Bogato urządzone stoiska przedmiotowe stanowiły zaledwie próbkę tego, czego nasi nowi uczniowie doświadczą i nauczą się na lekcjach przedmiotów w naszych doskonale wyposażonych pracowniach oraz podczas zajęć dodatkowych, jak spotkania szkolnego chóru czy teatru.

Jak wiadomo, najlepszym odpoczynkiem po intensywnej nauce jest wysiłek fizyczny. I tu nasz imponujący segment sportowy daje wiele możliwości - zrobił zresztą na zwiedzających jak zwykle ogromne wrażenie. Nasze tradycyjne "otwarte" soboty od lat przyczyniają się do tego, że w kolejnym roku młodzież trafia do nas również w dni powszednie ;) I tym razem mamy nadzieję, że skutecznie zachęciliśmy przyszłych siódmoklasistów do wkroczenia we wrześniu w progi "Ósemki".

(tekst: Bartłomiej Fortuna)

z