^Przewiń w górę

Get Adobe Flash player

Czas karnawału i początek grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można świetnie połączyć, co pokazaliśmy w piątek 11 stycznia 2019 r.

Od godziny 17.00 na szkolnej stołówce uczniowie klas I-IV oraz dzieci z zerówki wraz ze swoimi najbliższymi bawili się na balu karnawałowym. Wspólne zabawy taneczne i wspólne pląsy z wychowawcami i wodzirejami z klasy 7D dawały mnóstwo radości wszystkim gościom. Uczniowie klasy 3C gimnazjum prowadzili słodką kawiarenkę, gdzie stoły uginały się pod ilością ciast, ciasteczek i innych słodkości. Cieszyła się ona ogromną popularnością, wszystko zostało sprzedane co do ostatniego okruszka :) Dodatkową atrakcją było malowanie buzi, gdzie uczniowie naszego liceum spełniali kolorowe życzenia dzieci, aby na chwilę być jak spiderman, motylek, kotek lub biedronka. Cały dochód uzyskany z balu karnawałowego został przekazany do puszek WOŚP. Już niedługo pochwalimy się, ile udało się zebrać.

Za fantastyczną zabawę i atmosferę wszystkim serdecznie dziękujemy SIEMA!