WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO ,,PODRÓŻNIK z 8".

Wychowawcy klas II oraz biblioteka szkolna zorganizowali konkurs fotograficzny dla uczniów klas II, w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa.

Konkurs miał na celu przedstawienie na fotografii najciekawszych miejsc, które odwiedzili uczestnicy konkursu oraz promowanie czytelnictwa. Prezentowane fotografie przedstawiały bardzo ciekawe miejsca zarówno w Polsce jak  i w    różnych zakątkach świata.

Jest to dowód na to, że od najmłodszych lat dzieci uwielbiają podróżować, podobnie jak bohaterka książki - Nela mała reporterka, której przygody miały być inspiracją do zwiedzania.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Maja Matusiak 2 F

II miejsce - Julia Winiarska 2 B

III miejsce - Lena Tomaszewska 2 F

III miejsce -  Karolina Reńda 2C

Gratulujemy! Zwycięzcy otrzymają nagrody i dyplomy. Nagrodzone prace prezentowane są na wystawie pokonkursowej w bibliotece szkolnej.