Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

Projekt edukacyjny

 

Czytam z klasą edycja II - międzynarodowy projekt dla klas I-III

Drugi moduł projektu realizowanego przez klasę II D został ukończony. Do wykonania zadań wybraliśmy baśń H. Ch. Andersena pt. ,,Królowa Śniegu". Wykonaliśmy zimowe zadania, uzupełniliśmy lekturniki, ale najlepsza zabawa była podczas pokazu Mody Ekologicznej zorganizowanego przez p. Justynę Cichocką i p. Urszulę Wasilewską. Dzieci wraz z rodzicami włożyły dużo pracy w przygotowanie wyjątkowych strojów. Uczniowie oklaskami wybierali strój, który ich zdaniem był najciekawszy. Wszyscy okazali się zwycięzcami ponieważ wszystkie stroje były pomysłowe i bardzo oryginalne.

Czekamy teraz na wiosenne wyzwania i realizację kolejnego modułu.