Projekt edukacyjny

Czytam z klasą edycja II - międzynarodowy projekt dla klas I-III

Drugi moduł projektu realizowanego przez klasę II D został ukończony. Do wykonania zadań wybraliśmy baśń H. Ch. Andersena pt. ,,Królowa Śniegu". Wykonaliśmy zimowe zadania, uzupełniliśmy lekturniki, ale najlepsza zabawa była podczas pokazu Mody Ekologicznej zorganizowanego przez p. Justynę Cichocką i p. Urszulę Wasilewską. Dzieci wraz z rodzicami włożyły dużo pracy w przygotowanie wyjątkowych strojów. Uczniowie oklaskami wybierali strój, który ich zdaniem był najciekawszy. Wszyscy okazali się zwycięzcami ponieważ wszystkie stroje były pomysłowe i bardzo oryginalne.

Czekamy teraz na wiosenne wyzwania i realizację kolejnego modułu.