Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

KONKURS RECYTATORSKI

KONKURS RECYTATORSKI- ,,Czas na poezję Jana Brzechwy"

UWAGA ! Czwartoklasiści !!!

 Zapraszamy uczniów klas czwartych do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Recytatorskim - ,,Czas na poezję Jana Brzechwy" , organizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji.

   Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowania uczniów poezją, kształtowanie umiejętności recytatorskich i czytelniczych oraz wrażliwości i wyobraźni.

Zainteresowanych uczniów prosimy o przesłanie do 31 marca 2021 roku nagranego filmiku z recytacją wybranego wiersza Jana Brzechwy ( nagranie do 1,5 min) do nauczyciela języka polskiego na TEAMS.

Recytowane wiersze będą oceniane przez komisję według następujących kryteriów:

- dobór i znajomość tekstu

- interpretacja tekstu

- kultura słowa ( dykcja, emisja głosu, tempo recytacji, intonacja i akcentowanie).

Zapraszamy!