^Przewiń w górę

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że od czerwca 2016 roku uczniowie powiatu płockiego będą mieli możliwość zdawania międzynarodowego egzaminu z języka francuskiego DELF na poziomie A1, A2 oraz B1 w nowym centrum egzaminacyjnym w Płocku, z siedzibą w Zespole Szkół nr 5 w Płocku ul. gen. Kutrzeby 2a. Centrum współpracuje z Alliance Francaise w Toruniu i Institut Francais de Pologne w Warszawie.

Egzamin pisemny na wszystkich poziomach odbędzie się 11 czerwca 2016 o godzinie 9.00 w wyznaczonych salach centrum, część ustna będzie miała miejsce 11 oraz 12 czerwca, listy kandydatów oraz godziny wejść na egzamin zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

Zgłoszenia należy pobrać ze strony internetowej Alliance Francaise w Toruniu, czytelnie wypełnić i dostarczyć do sekretariatu ZS nr 5 (czynne pn-pt 8.00-15.00) wraz z opłatą za egzamin (A1 - 145zł, A2 – 185zł, B1 – 240 zł, ceny te zawierają zniżkę od obowiązującej opłaty egzaminacyjnej na każdym poziomie DELF Junior dla uczniów szkół powiatu płockiego, zgłaszających się na egzamin w naszym mieście) do 5 maja 2016 roku włącznie. W przypadku grupy ze
szkoły prosimy nauczycieli o sporządzenie imiennej listy (wydrukowanej: nazwiska, imiona i daty urodzenia) i dołączenie jej do zgłoszeń i zebranych pieniędzy.

Wszelkie informacje na temat egzaminu zostaną zamieszczone na stronie internetowej ZS nr 5 w Płocku w zakładce: EGZAMINY DELF PŁOCK. Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu, nauczyciel języka francuskiego i egzaminator DELF Edyta Solecka. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do współpracy i do wzięcia udziału w pierwszej sesji egzaminu DELF w naszym mieście!