^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player
Centrum Egzaminacyjne przy ZS nr 5 ul. Kutrzeby 2a w Płocku. 

Egzamin pisemny dla wszystkich poziomów odbywa się w sobotę 10 czerwca  i rozpoczyna się 
o godzinie 9:00. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej.
Należy zabrać ze sobą legitymację szkolną lub inny dowód tożsamości.
Poziom A 1: sala B 16 i B 10 (I piętro, segment B)
Poziom A 2: sala B 11 (I piętro, segment B)
Poziom B 1: sala B 15 (I piętro, segment B)

Egzamin ustny odbywa się w sobotę 10 czerwca i w niedzielę 11 czerwca. 

Prosimy kandydatów o sprawdzenie dnia i godziny wejścia na egzamin oraz 
przybycie 15 minut przed wyznaczonym czasem. Godziny egzaminu ustnego
są orientacyjne i mogą ulec przesunięciu.

SOBOTA 10 CZERWCA 2017

 

Sala B 16

 

11:15 Dołhun Jakub

11:25 Kasztelan Aleksandra

11:35 Dąbkowska Julia

11:45 Hermanowski Adrian

11:55 Jaszczak Oliwia

12:05 Kajkowska Anna

12:15 Kiełbasa Anna

12:25 Olszewska Natalia

12:35 Pińkowski Patryk

12:45 Popielska Klaudia

12:55 Szymański Szymon

 

Sala B15

 

11:15 Grzonka Zuzanna

11:25 Koper Adrianna

11:35 Rybarczyk Magdalena

11:45 Staniewski Mikołaj

11:55 Szatańska Oliwia

12:05 Szmeja Klaudia

12:15 Taborek Julia

12:25 Więckiewicz Natalia

12:35 Wójcik Kacper

12:45 Ziembicki Jakub

 

NIEDZIELA 11 CZERWCA 2017

 

Sala B 16

 

9:00 Dymek Katarzyna

9:15 Ners Julia

9:30 Ziębicka Dominika

9:45 Bieńkowska Zuzanna

10:00 Borawska Wiktoria

10:10 Brzozowska Weronika

10:20 Cichocka Klaudia

10:30 Czarnecka Daria

10:40 Durmaj Katarzyna

10:50 Frączak Wiktor

11:00 Grzelecka Sylwia

11:10 Kochańska Ewelina

11:20 Mielcarek Julia

11:30 Miecznik Joanna

11:40 Rosłaniec Julia

11:50 Staniszewska Zuzanna

12:00Zajączkowska Natalia Ewa

12:10 Ziębicka Agata

 

 

Sala B15

 

9:00 Borowska Maja

9:15 Kinalska Aleksandra

9:30 Lisowski Kasper

9:45 Wójkowska Katarzyna

10:05 Brzeziński Kuba

10:15 Denst Iga

10:25 Domińska Adrianna

10:35 Krawczyk Oliwia

10:45 Lemanowicz Kacper

10:55 Lewandowski Mateusz

11:05 Malinowski Bartosz

11:15 Ogończyk-Mąkowska Oliwia

11:25 Rajchman Zuzanna

11:35 Szałkiewicz Marta

11:45 Szpalerska Natasza

11:55 Sliz Kacper Antoni

12:05 Swierczewska Aleksandra

12:15 Wiśniewska Julia

12:25 Wolińska Julia

12:35 Wożniak Natalia