^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Szanowni Państwo,

         Kolejny raz otwieramy sesję letnią międzynarodowego egzaminu z języka francuskiego DELF na poziomie A1, A2 oraz B1 w centrum egzaminacyjnym w Płocku, z siedzibą w Zespole Szkół nr 5 w Płocku ul. gen. Kutrzeby 2a. Centrum współpracuje z Alliance Francaise w Toruniu i Institut Francais de Pologne w Warszawie.

        Egzamin pisemny na wszystkich poziomach odbędzie się 10 czerwca 2017 o godzinie 9:00 w wyznaczonych salach centrum, część ustna będzie miała miejsce 10 oraz 11 czerwca, listy kandydatów oraz godziny wejść na egzamin zostaną ogłoszone w terminie późniejszym, po zebraniu wszystkich zgłoszeń.

        Zgłoszenia należy pobrać ze strony internetowej Alliance Francaise w Toruniu, czytelnie wypełnić i dostarczyć do sekretariatu ZS nr 5 (czynne pn-pt 8.00-15.00) wraz z opłatą za egzamin (A1 - 145zł, A2 - 195zł, B1 - 240 zł, ceny te zawierają zniżkę od obowiązującej opłaty egzaminacyjnej na każdym poziomie DELF Scolaire dla uczniów szkół powiatu płockiego, zgłaszających się na egzamin w naszym mieście) do 28 kwietnia 2017 roku włącznie.

        Wszelkie informacje na temat egzaminu zostaną zamieszczone na stronie internetowej ZS nr 5 w Płocku w zakładce: EGZAMINY DELF PŁOCK. Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu, nauczyciel języka francuskiego i egzaminator DELF Edyta Solecka. Kontakt:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.