^Przewiń w górę

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że od maja 2017 roku uczniowie szkół podstawowych powiatu płockiego będą mieli możliwość zdawania międzynarodowego egzaminu z języka francuskiego DELF Prim na poziomie A1.1, A1.2, A1 oraz A2  w  centrum egzaminacyjnym w Płocku, z siedzibą w Zespole Szkół nr 5 w Płocku ul. gen. Kutrzeby 2a. Centrum współpracuje z Alliance Francaise w Toruniu i Institut Francais de Pologne w Warszawie.

Egzamin ustny będzie miał miejsce 26 maja 2017 o 16:30, część pisemna odbędzie się  30 maja 2017 o godzinie 9:00 w wyznaczonych salach centrum, listy kandydatów oraz godziny wejść na egzamin zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

Wszelkie informacje na temat egzaminu zostaną zamieszczone na stronie internetowej ZS nr 5 w Płocku w zakładce: EGZAMINY DELF PŁOCK. Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu, nauczyciel języka francuskiego i egzaminator DELF Edyta Solecka. Kontakt:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.