Targi Szkół Branżowych 2018

Kolejny raz w naszej szkole odbyły się Targi promujące kształcenie zawodowe.

Przybyli do nas przedstawiciele wielu szkół branżowych, techników, szkół policealnych i wyższych. Ideą Targów było przybliżenie możliwości kształcenia w wielu branżach zawodowych oraz budowania ścieżki rozwoju zawodowego. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z bieżącą ofertą kształcenia w wielu zawodach na każdym etapie edukacji, aby ułatwić sobie dokonanie świadomego i odpowiedzialnego wyboru dalszej drogi edukacyjnej oraz uświadomić potrzebę i znaczenie kształcenia przez całe życie, zgodnie z potrzebami i wymaganiami lokalnego rynku pracy.

Szczególnie dla uczniów klas III zbliżający się etap podejmowania decyzji o wyborze szkoły jest bardzo ważny. Młodzież potrzebuje informacji i porad, które pomogą wybrać odpowiednie dla siebie szkoły.

Życzymy trafnych wyborów!