Przedszkolaki z wizytą w "Ósemce"

We wtorek 22 maja mieliśmy przyjemność gościć przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 34 im. Kubusia Puchatka i jego Przyjaciół oraz Miejskiego Przedszkola nr 37 w Płocku.

Przejętą grupę przywitała Dyrekcja Szkoły. Następnie, pod opieką Pani Anity Krupińskiej oraz Pani Malwiny Rydzyńskiej, maluchy wyruszyły na zwiedzanie szkoły. Odwiedziły bibliotekę, sale gimnastyczne, stołówkę, świetlicę. Dużym przeżyciem dla przedszkolaków była możliwość obejrzenia sal lekcyjnych, gdzie mogli porozmawiać ze starszymi kolegami i koleżankami oraz zasiąść w szkolnej ławce.

Część przedszkolaków już od września rozpocznie naukę w naszej szkole, więc dzieci miały okazję zobaczyć miejsce, w którym spędzą kolejne lata swojego życia. Z wypowiedzi dzieci wynikało, iż szkoła bardzo im się podoba i wszyscy chętnie rozpoczną w niej naukę w klasie pierwszej.

Spotkanie zakończyło rozdanie kolorowych balonów z logo Szkoły Podstawowej nr 8, wspólne zdjęcie oraz słodki poczęstunek.