Od kilkunastu lat przy wigilijnym stole

Wigilijne spotkania członków Rady Szkolnej Samorządu Uczniowskiego z Dyrekcją Szkoły mają u nas wieloletnią tradycję. W czwartek 20 grudnia spotkaliśmy się po raz pierwszy w urządzonej na nowo świetlicy szkolnej.

Świąteczne życzenia przekazała zebranym pani dyrektor Małgorzata Dąbrowska a także przewodnicząca SU Michalina Siwek oraz opiekunowie - p. Agnieszka Nacfalska i p. Bartłomiej Fortuna. Nasze wigilijne stoły tradycyjnie uginały się pod ciężarem smacznych dań przygotowanych przez członków samorządu i ich rodziców, za co oczywiście serdecznie dziękujemy. Były śledzie, wspaniałe sałatki a dla amatorów słodkości również pyszne ciasta. Po takiej uczcie, przy wspomnieniach i sympatycznych rozmowach, koniecznie trzeba było wymienić się przepisami na wszystkie specjały. Na samorządowej wigilii nie mogło oczywiście zabraknąć prezentów od Mikołaja.