Ośmiorniczki z głównymi nagrodami

Reprezentanci naszej szkoły wspaniale zaprezentowali się w XV Rejonowym Konkursie Duetów Kolęd i Pastorałek "Cicha Noc", który odbył się 11 stycznia w Szkole Podstawowej nr 6 w Płocku.

Na konkursowej scenie zaprezentowały się trzy duety w różnych kategoriach wiekowych. Przedstawicielki naszych Ośmiorniczek i solistki chóru Kamerton wypadły świetnie, zdobywając uznanie komisji. W kategorii klas I-III główna nagroda przypadła Mai Morawskiej z kl 1A i Dominice Balcerzak z kl. 2A. W kategorii klas 4-6 Grand Prix wyśpiewały siostry Hania i Zuzia Kasztelan z 4A. III miejsce w kategorii klas najstarszych zdobyły Julia Szpakowska z 8E i Aleksandra Cicholc z kl. 3H. Składamy serdeczne gratulacje naszym dziewczynom oraz przygotowującej je do występów p. Bożenie Tyburskiej.