Studniówka na sto... dwa!

Ostatnie dni przed feriami zimowymi to w naszej szkole tradycyjnie czas pięknie zatańczonych polonezów. Dzień po balu gimnazjalnym, w piątkowy wieczór 25 stycznia, uczniowie klas trzecich VII Liceum Ogólnokształcącego zaprosili dyrekcję szkoły, nauczycieli i osoby towarzyszące do sali bankietowej Szmaragdowy Dwór na swoją studniówkę.

Tradycyjny taniec, do którego uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem p. Iwony Ulickiej wzruszył wszystkich zebranych. Nasi przyszli maturzyści przekazali podziękowania i wręczyli kwiaty dyrekcji szkoły oraz wychowawczyniom: p. Joannie Wierkiewicz i p. Bogusławie Jaroszewskiej. Pani dyrektor Małgorzata Dąbrowska życzyła trzecioklasistom udanej zabawy na najbliższe godziny i powodzenia w spełnianiu nie tylko maturalnych planów w dalszej przyszłości. A zabawa, która rozpoczęła się chwilę później, z pewnością była udana. Uczniowie nie tylko bawili się w swoim gronie, ale również chętnie zapraszali na parkiet nauczycieli. Pamiątkowe zdjęcia, także te "szalone", wykonywane w fotobudce, na pewno pozwolą na długo zachować wspomnienia z tegorocznej studniówki. Pozostaje życzyć naszym trzecioklasistom, aby tak udana impreza była dobrą wróżbą przed każdym majowym egzaminem maturalnym.