Rada Pedagogiczna
- Szczegóły
- Utworzono: środa, 24, listopad 2010 13:04
- Poprawiono: poniedziałek, 04, kwiecień 2022 06:29
- Odsłony: 68263
Dyrektor Zespołu Szkół nr 5 w Płocku - Magdalena Lewandowska
Wicedyrektor Szkoły - Marek Pietrzak
Wicedyrektor Szkoły - Agnieszka Dolna
Rada Pedagogiczna
rok szkolny 2021 / 2022
Nazwisko i imię | Funkcja |
Adamska Maria | Pedagog specjalista |
Arczyński Łukasz, ks. | Religia |
Babecki Paweł | Religia |
Baska Agnieszka | Nauczyciel wspomagający |
Bieniek Mariusz | Chemia |
Bogiel Marek | Informatyka |
Charzyńska Elżbieta | Historia, WOS / wych. kl. 4B |
Cichocka Justyna | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 3D |
Chyżyński Cezary | Wych. fizyczne |
Dolna Agnieszka | Wicedyrektor |
Dorywalska Natalia | Nauczyciel świetlicy |
Fabiszewska Aldona | Język polski |
Fortuna Bartłomiej | Język niemiecki |
Fuz Monika | Język angielski / wych. kl. 5A |
Garbaszewska Iwona | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1B |
Gołębiewska Urszula | Język polski |
Goszczycka Jadwiga | Język polski |
Górnicka Joanna | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1C |
Górnicki Piotr | Wych. fizyczne / wych. kl. 3LS3 |
Grzybowska Ewelina | Nauczyciel świetlicy |
Gumińska Katarzyna | Logopeda |
Gurtowska Anna | Historia, WOS |
Hondzyńska Dorota | Wych. fizyczne |
Janiszewski Bogdan | Wych. fizyczne |
Jaroszewska Bogusława | Matematyka / wych. kl. 3LB3 |
Jarzyńska Marta | Język niemiecki |
Jaworska - Supeł Sylwia | Kierownik świetlicy |
Kawczyński Mariusz, ks. | Religia |
Kluge Dagmara | Język angielski |
Koelner Halina | Matematyka / wych. kl. 8A |
Kopeć Anna | Język angielski / wych. kl. 1LC |
Kossowska Ewa | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 2B |
Kowalczyk Beata | Geografia / wych. kl. 4A |
Krupińska Anita | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1D |
Kruszewski Piotr | Wych. fizyczne / wych. kl. 3LS4 |
Kujawa Piotr | Informatyka |
Kwiatkowska Iwona | Język francuski |
Leśniewska Ewa | Wych. fizyczne |
Lewandowska Magdalena | Historia, WOS / dyrektor |
Łukjaniuk Joanna | Psycholog |
Mańkowska Paulina | Język angielski / wych. kl. 5C |
McFarland Joanna | Język polski / wych. kl. 3LA4 |
Menich Grzegorz | Wych. fizyczne / wych. kl. 2LB |
Michalski Mariusz | Historia |
Modrzejewski Krzysztof | Wych. fizyczne / wych. kl. 4S |
Nacfalska Agnieszka | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 2A |
Nadrowska - Guściora Dorota | Plastyka |
Nisztor Stanisław | Wych. fizyczne |
Nita Lidia | Język rosyjski, nauczyciel biblioteki |
Nowacka Joanna | Matematyka / wych. kl. 4C |
Nowak Ewa | Język niemiecki |
Ostrowicka Agnieszka | Język niemiecki |
Pałczyńska - Koper Joanna | Język angielski |
Pełczyńska Ewa | Historia, WOS / wych. kl. 2LA |
Pietrzak Marek | Język angielski / wicedyrektor |
Poprawa Beata | Nauczyciel wspomagający |
Potorska Katarzyna | Język angielski / wych. kl. 5B |
Przedpełska Dorota | Nauczyciel świetlicy |
Rachowicz Agnieszka | Język angielski |
Rutecka Ewa | Informatyka, technika |
Rydzyńska Malwina | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 2E |
Serwatkiewicz Piotr | Historia, WOS / wych. kl. 3LA3 |
Siedlich – Zakrzewska Renata | Doradca zawodowy, podstawy przedsięb. |
Siemińska Hanna | Nauczyciel wspomagający |
Sitek Anna | Pedagog |
Sobalak Sandra | Język angielski |
Stańczak Małgorzata | Biologia |
Stobiecka Grażyna | Edukacja dla bezpieczeństwa |
Suchodolska Edyta | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 3A |
Szarmach Anna | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 3F |
Szreder Małgorzata | Język polski / wych. kl. 7A |
Sztanderska Ewa | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1A |
Tyburska Bożena | Muzyka |
Ulatowski Paweł | Fizyka |
Ulicka Iwona | Wych. fizyczne, wych. do życia w rodzinie / wych. kl. 8B |
Urbańska Ewa | Matematyka / wych. kl. 3LB4 |
Urbańska Renata | Język polski / wych. kl. 5D |
Utkowska Teresa | Religia |
Wasilewska Urszula | Nauczyciel biblioteki |
Wicińska Dagmara | Język polski |
Wielgus Wiesław | Biologia / wych. kl. 1LB |
Wierkiewicz Joanna | Język polski / wych. kl. 1LA |
Wieszczyńska Ewa | Pedagog |
Wiśniewska Emilia | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 2D |
Wiśniewska Joanna | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl.3C |
Woźniak - Serwatkiewicz Magdalena | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 2C |
Wrzos Marzena | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl.3B |
Zalewska Agnieszka | Nauczyciel wspomagający |
Zielińska - Chrzanowska Małgorzata | Biologia, geografia |
Zwarycz Krystyna | Geografia |
Żelechowska Sylwia | Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 3E |