^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Dyrektor Zespołu Szkół nr 5 w Płocku - Małgorzata Dąbrowska

Wicedyrektor Szkoły - Hanna Siemińska

Wicedyrektor Szkoły - Urszula Zabrzyska

Wicedyrektor Szkoły - Joanna Nowacka

 

Rada Pedagogiczna

rok szkolny 2017 / 2018

Nazwisko i imię Funkcja
Adamska Maria pedagog specjalista / wych. kl. 3I gim.
Babecki Paweł Religia
Basiewicz Małgorzata Matematyka / wych. kl. 3D gim.
Bieniek Mariusz Chemia / wych. kl. 1LB
Bogiel Marek Informatyka
Brzezińska  Bożena Matematyka
Charzyńska Elżbieta Historia / WOS / wych. kl. 2C gim.
Cichocka Justyna Język niemiecki
Chmielewska Beata Matematyka / wych. kl. 7A
Chrabąszcz Małgorzata Fizyka
Chyżyński Cezary Wych. fizyczne
Ciećwierz Katarzyna Język polski / wych. kl. 2A gim.
Dmochowska Anna Matematyka / wych. kl. 2S gim.
Dolna  Agnieszka Nauczyciel biblioteki
Fabiszewska Aldona Język polski / wych. kl. 7F
Florkowska-Kardasz Martyna Język angielski
Fortuna Bartłomiej Język niemiecki
Fuz Monika Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1A
Gawinowska - Łosiewicz Anna Chemia / wych. kl. 7C
Gołębiewska Urszula Język polski / wych. kl. 3A gim.
Goszczycka  Jadwiga Język polski / wych. kl. 7D
Górnicka Joanna Język angielski
Górnicki Piotr Wych. fizyczne
Gumińska Katarzyna Logopeda
Gurtowska Anna Historia / WOS / wych. kl. 3H gim.
Gurzkowski Stanisław, ks. Religia
Hondzyńska  Dorota Wych. fizyczne / wych. kl. 2G gim.
Jakubowska Izabela Chemia
Janiszewski Bogdan Wych. fizyczne
Jaroszewska Bogusława Matematyka / wych. kl. 2LB
Jarzyńska Marta Język niemiecki
Jaworska - Supeł Sylwia Nauczyciel wspomagający
Kluge  Dagmara Język angielski
Koelner  Halina Matematyka / wych. kl. 2L
Kołowrocka Sylwia Nauczyciel świetlicy
Kowalczyk Beata Geografia / wych. kl. 7H
Krupińska Anita Język polski
Kruszewski Piotr Wych. fizyczne
Kujawa Piotr Informatyka
Kwiatkowska Iwona Język francuski
Leśniewska Ewa Wych. fizyczne
Lewandowska Magdalena Historia / WOS / wych. kl. 3C gim.
Łukjaniuk Joanna Psycholog
Mańkowska Paulina Język angielski
McFarland  Joanna Język polski / wych. kl. 7G
Menich Grzegorz Wych. fizyczne
Michalski Mariusz Historia
Milińska Anna Kierownik świetlicy
Modrzejewski Krzysztof Wych. fizyczne
Nacfalska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1C
Nadrowska - Guściora Dorota Plastyka
Niedbała Jerzy Wych. fizyczne
Nisztor Stanisław Wych. fizyczne
Nita Lidia Język polski
Nowacka Joanna Matematyka / wicedyrektor
Nowak Ewa Język niemiecki
Ostrowicka Agnieszka Język niemiecki
Pająk - Jaroszewska Justyna Język angielski / wych. kl. 1LA
Pałczyńska - Koper Joanna Język angielski
Pełczyńska Ewa Historia / WOS / wych. kl. 3B gim.
Pietrzak Marek Język angielski / wych. kl 7E
Polańczyk Piotr Wych. fizyczne
Poprawa Beata Pedagog specjalista
Potorska Katarzyna Język angielski
Rachowicz Agnieszka Język angielski
Rutecka Ewa Informatyka / technika / wych. kl. 3L gim.
Rydzyńska Malwina Język niemiecki
Serwatkiewicz Piotr Historia / WOS
Siedlich – Zakrzewska Renata Doradca zawodowy, podstawy przedsięb.
Sieradzka Ewa Język angielski
Sitek Anna Pedagog
Solecka Edyta Język francuski
Stańczak Małgorzata Biologia / wych. kl. 2E gim.
Stefańczyk Monika Język angielski / wych. kl. 2H gim.
Stępniewska Joanna Wych. fizyczne / wych. kl. 3LA
Stobiecka Grażyna Technika / wych. kl. 7B
Suchodolska Edyta Pedagog specjalista / wych. kl. 2I gim.
Szarmach Anna Pedagog specjalista / wych. kl. 2K gim.
Szreder Małgorzata Język polski / wych. kl. 3S gim.
Sztanderska Ewa Matematyka / wych. kl. 2F gim.
Szumański Jarosław, ks. Religia
Szyczkow Jurij Wych. fizyczne
Tyburska Bożena Muzyka
Ulatowski Paweł Fizyka
Ulicka Iwona Wych. fizyczne / wych. kl. 3G gim. 
Urbańska Ewa Matematyka / wych. kl. 2D gim.
Urbańska Renata Język polski / wych. kl. 3F gim. 
Utkowska Teresa Religia
Wasilewska Urszula Nauczyciel biblioteki
Wicińska Dagmara Język polski
Wielgus Wiesław Biologia
Wierkiewicz Joanna Język polski / wych. kl. 2LA
Wieszczyńska Ewa Pedagog
Wiktorowska Iwona Historia / WOS
Wiśniewska Emilia Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1D
Wiśniewska Joanna Chemia / wych. kl. 2B gim. 
Wojciechowski Cezary Geografia
Wojtas Lidia Biologia
Woźniak - Serwatkiewicz Magdalena Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1B
Załęski Krzysztof, ks. Religia
Zielińska - Chrzanowska Małgorzata Biologia / geografia
Zmorzyńska Anna Język angielski / wych. kl. 3LB
Zuba Hanna Fizyka
Zwarycz Krystyna Geografia / wych. kl. 3E gim.
Żelechowska Sylwia Nauczyciel świetlicy