^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Dyrektor Zespołu Szkół nr 5 w Płocku - Małgorzata Dąbrowska

Wicedyrektor Szkoły - Hanna Siemińska

Wicedyrektor Szkoły - Urszula Zabrzyska

Wicedyrektor Szkoły - Joanna Nowacka

 

Rada Pedagogiczna

rok szkolny 2018 / 2019

Nazwisko i imię Funkcja
Adamska Maria pedagog specjalista
Babecki Paweł Religia
Basiewicz Małgorzata Matematyka
Bieniek Mariusz Chemia / wych. kl. 2LB
Bogiel Marek Informatyka
Brzezińska  Bożena Matematyka
Charzyńska Elżbieta Historia / WOS / wych. kl. 3C gim.
Cichocka Justyna Język niemiecki
Chmielewska Beata Matematyka / wych. kl. 8A
Chyżyński Cezary Wych. fizyczne
Ciećwierz Katarzyna Język polski / wych. kl. 3A gim.
Dmochowska Anna Matematyka / wych. kl. 3S gim.
Dolna  Agnieszka Nauczyciel biblioteki
Fabiszewska Aldona Język polski / wych. kl. 8F
Florkowska-Kardasz Martyna Język angielski
Fortuna Bartłomiej Język niemiecki / wych. kl. 3F gim. 
Fuz Monika Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 2A
Garbaszewska Iwona Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1C
Gawinowska - Łosiewicz Anna Chemia / wych. kl. 8C
Gołębiewska Urszula Język polski / wych. kl. 1LA
Goszczycka  Jadwiga Język polski / wych. kl. 8D
Górnicka Joanna Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1B
Górnicki Piotr Wych. fizyczne
Gumińska Katarzyna Logopeda
Gurtowska Anna Historia / WOS / wych. kl. 7E
Gurzkowski Stanisław, ks. Religia
Hondzyńska  Dorota Wych. fizyczne / wych. kl. 3G gim.
Jakubowska Izabela Chemia
Janiszewski Bogdan Wych. fizyczne
Jaroszewska Bogusława Matematyka / wych. kl. 3LB
Jarzyńska Marta Język niemiecki
Jaworska - Supeł Sylwia Kierownik świetlicy
Kluge  Dagmara Język angielski
Koelner  Halina Matematyka / wych. kl. 3L
Kowalczyk Beata Geografia / wych. kl. 8H
Krupińska Anita Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1A
Kruszewski Piotr Wych. fizyczne
Kujawa Piotr Informatyka
Kwiatkowska Iwona Język francuski
Leśniewska Ewa Nauczyciel wspomagający
Lewandowska Magdalena Historia / WOS / wych. kl. 7D
Łukjaniuk Joanna Psycholog
Mańkowska Paulina Język angielski
McFarland  Joanna Język polski
Menich Grzegorz Wych. fizyczne
Michalski Mariusz Historia
Modrzejewski Krzysztof Wych. fizyczne
Nacfalska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 2C
Nadrowska - Guściora Dorota Plastyka
Niedbała Jerzy Wych. fizyczne
Nisztor Stanisław Wych. fizyczne
Nita Lidia Język polski
Nowacka Joanna Matematyka / wicedyrektor
Nowak Ewa Język niemiecki
Ostrowicka Agnieszka Język niemiecki
Pająk - Jaroszewska Justyna Język angielski / wych. kl. 2LA
Pałczyńska - Koper Joanna Język angielski
Pełczyńska Ewa Historia / WOS
Pietrzak Marek Język angielski / wych. kl 8E
Polańczyk Piotr Wych. fizyczne
Poprawa Beata Pedagog specjalista
Potorska Katarzyna Język angielski
Rachowicz Agnieszka Język angielski
Rutecka Ewa Informatyka / technika
Rydzyńska Malwina Nauczyciel świetlicy
Serwatkiewicz Piotr Historia / WOS / wych. kl. 8G
Siedlich – Zakrzewska Renata Doradca zawodowy, podstawy przedsięb.
Sieradzka Ewa Język angielski
Sitek Anna Pedagog
Solecka Edyta Język francuski
Stańczak Małgorzata Biologia / wych. kl. 3E gim.
Stefańczyk Monika Język angielski / wych. kl. 3H gim.
Stępniewska Joanna Wych. fizyczne
Stobiecka Grażyna Technika / wych. kl. 8B
Suchodolska Edyta Pedagog specjalista / wych. kl. 3I gim.
Suliński Paweł Wych. fizyczne
Sulkowska Sylwia Fizyka
Szarmach Anna Pedagog specjalista / wych. kl. 3K gim.
Szreder Małgorzata Język polski / wych. kl. 4A
Sztanderska Ewa Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 1D
Szumański Jarosław, ks. Religia
Tyburska Bożena Muzyka
Ulatowski Paweł Fizyka
Ulicka Iwona Wych. fizyczne
Urbańska Ewa Matematyka / wych. kl. 3D gim.
Urbańska Renata Język polski / wych. kl. 7E
Utkowska Teresa Religia
Wasilewska Urszula Nauczyciel biblioteki
Wicińska Dagmara Język polski
Wielgus Wiesław Biologia
Wierkiewicz Joanna Język polski / wych. kl. 3LA
Wieszczyńska Ewa Pedagog
Wiśniewska Emilia Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 2D
Wiśniewska Joanna Chemia / wych. kl. 3B gim. 
Wojciechowski Cezary Geografia
Wojtas Lidia Biologia
Woźniak - Serwatkiewicz Magdalena Edukacja wczesnoszkolna / wych. kl. 2B
Wrzos Marzena Nauczyciel wspomagający
Załęski Krzysztof, ks. Religia
Zielińska - Chrzanowska Małgorzata Biologia / geografia
Zmorzyńska Anna Język angielski / wych. kl. 1LB
Zuba Hanna Fizyka
Zwarycz Krystyna Geografia / wych. kl. 7A
Żelechowska Sylwia Nauczyciel świetlicy