^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Wykaz konsultacji nauczycieli w okresie zdalnego nauczania od 25.03.2020r.

lp.

Nazwisko i imię

Termin konsultacji

1.

Adamska Maria

 Środa 16.00-18.00

2.

Babecki Paweł

 Środa 15.30-17.30

3.

Basiewicz Małgorzata

Poniedziałek 16.00-18.00

4.

Baska Agnieszka

 Wtorek 15.30-17.30

5.

Bieniek Mariusz

 Czwartek 15.30-17.30

6.

Bogiel   Marek

 Poniedziałek 16.00-18.00

7.

Brzezińska  Bożena

 Środa 16.00-17.00

8.

Charzyńska Elżbieta

 Czwartek 15.00-17.00

9.

Chyżyński Cezary

 Czwartek 16.00-17.00

10.

Cichocka Justyna

 Poniedziałek 15.00-17.00

11.

Ciećwierz Katarzyna

nieobecność usprawiedliwiona

12.

Dąbrowska Małgorzata - DYREKTOR

 --------------------------------

13.

Dmochowska Anna

nieobecność usprawiedliwiona

14.

Dolna  Agnieszka

 Poniedziałek 16.00-17.00

15.

Fabiszewska Aldona

 Środa 16.00-17.30

16.

Florkowska - Kardasz Martyna

 Wtorek 16.00-17.00

17.

Fortuna Bartłomiej

 Piątek 16.00-18.00

18.

Fuz Monika

Wtorek 16.00-18.00

19.

Gackowska Dorota

 Środa 16.00-17.00

20.

Garbaszewska Iwona

 Czwartek 15.00-17.00

21.

Gołębiewska Urszula

 Środa 16.00-17.00

22.

Goszczycka  Jadwiga

 Środa 18.00-20.00

23.

Gumińska Katarzyna

nieobecność usprawiedliwiona

24.

Górnicka Joanna

 Poniedziałek 16.00-18.00

25.

Górnicki Piotr

 Wtorek 16.00-18.00

26.

Grzybowska Ewelina

 Poniedziałek 15.00-16.00

27.

Gurtowska Anna

 Poniedziałek 15.30- 17.30

28.

Hondzyńska  Dorota

Poniedziałek 16.00-18.00

29.

Jakubowska Izabela

 Poniedziałek 16.00-18.00

30.

Janiszewski Bogdan

 Poniedziałek  16.00-18.00

31.

Jaroszewska Bogusława

Środa 17.00-18.00

32.

Jarzyńska Marta

 Środa 16.00-17.00

33.

Jaworska-Supeł Sylwia

 Poniedziałek 15.00-16.00

34.

Kluge  Dagmara

 Poniedziałek 16.00-18.00

35.

Koelner  Halina

 Poniedziałek 16.00- 17.00

36.

Kossowska Ewa

 Poniedziałek 15.00-16.00

37.

Kowalczyk Beata

 Wtorek 15.00-16.00

38.

Krupińska Anita

 Poniedziałek 16.00-18.00

39.

Kruszewski Piotr

 Poniedziałek 16.00-17.00

40.

Kujawa Piotr

 Środa 15.00- 17.00

41.

Kwiatkowska Iwona

 Środa 16.00-18.00

42.

Leśniewska Ewa

 Poniedziałek 15.00-18.00

43.

Lewandowska Magdalena

 Czwartek 16.00-18.00

44.

Łukjaniuk Joanna

 Poniedziałek 15.00-17.00

45.

Mańkowska Paulina

 Poniedziałek 17.00-19.00

46.

McFarland   Joanna

 Piątek 16.00-18.00

47.

Menich Grzegorz

 Piątek 16.00-17.00

48.

Michalski Mariusz

 Czwartek 15.30-17.30

49.

Modrzejewski Krzysztof

 Czwartek 15.00-17.00

50.

Nacfalska Agnieszka

 Wtorek 16.00-18.00

51.

Nadrowska-Guściora Dorota

nieobecność usprawiedliwiona

52.

Nisztor Stanisław

 Środa 15.00-17.00

53.

Nita Lidia

 Wtorek 15.00-17.00

54.

Nowacka Joanna

nieobecność usprawiedliwiona

55.

Nowak Ewa

nieobecność usprawiedliwiona

56.

Ostrowicka Agnieszka

 Wtorek 15.00-17.00

57.

Pałczyńska- Koper Joanna

Czwartek 15.30-17.30

58.

Pełczyńska  Ewa

 Poniedziałek 18.00-19.00

59.

Pietrzak Marek

Poniedziałek 16.00-18.00

60.

Poprawa Beata

 Poniedziałek 16.00-17.00 i Czwartek 16.00-17.00

61.

Potorska Katarzyna

 Poniedziałek 17.00-18.00

62.

Rachowicz Agnieszka

 Poniedziałek 18.00-20.00

63.

Rutecka Ewa

 Piątek 15.00-16.00

64.

Rydzyńska Malwina

Wtorek 16.00-17.00

65.

Serwatkiewicz Piotr

 Czwartek 15.00-17.00

66.

Siedlich-Zakrzewska Renata

nieobecność usprawiedliwiona

67.

Siemińska Hanna

 Poniedziałek 15.00-16.00

68.

Sieradzka Ewa

 Czwartek 16.00-18.00

69.

Sitek Anna

nieobecność usprawiedliwiona

70.

Stańczak Małgorzata

 Środa 15.30- 16.30

71.

Stefańczyk Monika

nieobecność usprawiedliwiona

72.

Stobiecka Grażyna

 Poniedziałek 16.00- 17.00

73.

Suchodolska Edyta

 Poniedziałek 15.00- 17.00

74.

Sulkowska Sylwia

 Czwartek 16.00-18.00

75.

Szarmach Anna

 Wtorek 15.00-17.00

76.

Szreder Małgorzata

Środa  16.00-17.00

77.

Sztanderska Ewa

 Środa 15.00-17.00

78.

Szumański Jarosław

 Wtorek 18.30-20.00

79.

Szymański Paweł

 Czwartek 16.00-18.00

80.

Tyburska Bożena

 Wtorek 15.30-17.00

81.

Ulatowski Paweł

 Czwartek 16.00-18.00

82.

Ulicka Iwona

 Piątek 15.00-16.00

83.

Utkowska Teresa

 Środa 15.00-16.00

84.

Urbańska Ewa

 Środa 16.30-17.30

85.

Urbańska Renata

 Poniedziałek 16.00- 17.00

86.

Wasilewska Urszula

 Poniedziałek 15.00-16.00

87.

Wicińska Dagmara

 Wtorek 16.00-18.00

88.

Wielgus Wiesław

 Poniedziałek 16.00-18.00

89.

Wierkiewicz Joanna

 Poniedziałek od 16.00

90.

Wieszczyńska Ewa

 Wtorek 16.00-18.00

91.

Wiśniewska Emilia

 Poniedziałek 15.00-16.00

92.

Wiśniewska Joanna

 Poniedziałek  15.00- 17.00

93.

Wojciechowski Cezary

 Poniedziałek 16.00-17.00

94.

Wojtas Lidia

nieobecność usprawiedliwiona

95.

Woźniak- Serwatkiewicz Magdalena

 Środa 15.00-17.00

96.

Wrzos Marzena

 Czwartek 15.00-17.00

97.

Zabrzyska Urszula

 Wtorek 16.00-17.00

98.

Zalewska Agnieszka

 Czwartek 16.00

99.

Załęski Krzysztof

 Czwartek 15.00-17.00

100.

Zielińska-Chrzanowska Małgorzata

 Środa 16.00-17.00

101.

Zmorzyńska Anna

nieobecność usprawiedliwiona

102.

Zwarycz Krystyna

nieobecność usprawiedliwiona

103.

Żelechowska Syliwa

 Poniedziałek 16.00-18.00