^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

 

Uwaga! Ta informacja przeznaczona jest tylko dla rodziców uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Płocku. Zespół Szkół nr 5 w Płocku nie świadczy pomocy innym szkołom korzystającym z dziennika elektronicznego firmy VULCAN.

Instrukcja pierwszego logowania do dziennika elektronicznego dla rodziców:


1. Uruchamiamy przeglądarkę stron internetowych.


2. Wchodzimy na stronę, której adres jest następujący: https://uonet.vulcan.net.pl/008642


3. W polu E-mail wpisujemy swój adres - podany wychowawcom klas.


4. Nie wpisujemy hasła lecz klikamy odsyłacz "Nie pamiętam lub nie mam jeszcze hasła." Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość wygenerowana przez system.


5. Odbieramy wiadomość i zapoznajemy się z jej treścią. Klikamy odsyłacz (ten zakreślony na czerwono na rysunku poniżej) do strony, na której możliwe będzie wprowadzenie hasła.

 

Film - jak zalogować się po raz pierwszy

6. Wprowadzamy hasło dwukrotnie i klikamy Ustaw hasło. Hasło powinno składać się z co najmniej 8 znaków, wśród których przynajmniej jeden jest wielką literą, cyfrą i znakiem niealfanumerycznym (np. @)


Czynności od punktu 1 do 6 powtarzamy, jeśli chcemy zmienić hasło.
7. Na stronie z komunikatem, że hasło zostało zmienione, wybieramy odsyłacz Powrót na stronę główną.


8. Logujemy się wpisując swój e-mail i hasło. Klikamy przycisk Logowanie.

Logowanie do systemu po raz kolejny wymaga podania adresu e-mail użytkownika oraz utworzonego podczas pierwszego logowania (lub zmienionego) hasła.

W razie problemów z logowaniem lub dostępem do dziennika prosimy o kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie

W wiadomości proszę podać: imię i nazwisko dziecka oraz klasę.


Korzystanie z wszystkich możliwości Systemu UONET jest całkowicie bezpłatne dla rodziców. Producent sytemu uruchomił w ostatnich dniach dodatkową usługę SMS, dzięki której rodzice, którzy wyrażą taką chęć, mogą dodatkowo otrzymywać niektóre informacje zawarte w systemie na wskazany numer telefonu komórkowego. Usługa ta jest płatna. Należy jednak wyraźnie podkreślić, że zarówno pełny dostęp do danych, jak też wszystkie funkcje UONET nie są powiązane z żadnymi opłatami! Usługa SMS jest jedynie dodatkowym kanałem komunikacji UONET, utworzonym przez firmę VULCAN. Korzystanie lub też nie z tej usługi w żaden sposób nie wpływa na pełny dostęp do systemu UONET, jaki mają rodzice (pod warunkiem przekazania szkole adresów e-mail w celu bezpłatnej aktywacji dostępu do systemu).