^Przewiń w górę

Zasady korzystania ze stołówek szkolnych od 01.01.2017r.

UWAGA

Wpłaty za styczniowe obiady dokonujecie Państwo dopiero w lutym, w terminie od 01-15.02.2017r.

Szanowni Rodzice.

Uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2017r. zmieniają się zasady korzystania ze stołówek szkolnych w mieście Płocku:

1. Warunkiem korzystania jest złożenie deklaracji oraz podpisania umowy. Umowy będą zawierane po 01.01.2017.

2. Opłaty za posiłki będą przyjmowane wyłącznie na rachunek bankowy.

3. Opłat będziecie Państwo dokonywać z "dołu" do 15 dnia następnego miesiąca np. za posiłki styczniowe opłatę należy uiścić do dnia 15 lutego.

4. Opłata będzie naliczana za faktyczne zjedzone obiady. Warunkiem bezwzględnym jest zgłoszenie nieobecności dziecka do godziny 8.00 w dniu nieobecności. Brak lub zbyt późne zgłoszenie skutkowało będzie naliczeniem opłaty.

5. Za nieterminowe wpłaty będą naliczane odsetki ustawowe zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W związku z koniecznością zaplanowania posiłków na miesiąc styczeń prosimy o wypełnienie deklaracji dostępnej pod adresem:

Deklaracje rodzice mogą składać od 20.12.2016 do 30.12.2016r. lub na początku stycznia do stołówki szkolnej. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 24 364-78-23

Uwaga! Ta informacja przeznaczona jest tylko dla rodziców uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Płocku. Zespół Szkół nr 5 w Płocku nie świadczy pomocy innym szkołom korzystającym z dziennika elektronicznego firmy VULCAN.

Instrukcja pierwszego logowania do dziennika elektronicznego dla rodziców:

1. Uruchamiamy przeglądarkę stron internetowych.

2. Wchodzimy na stronę, której adres jest następujący: https://uonet.vulcan.net.pl/008642

3. W polu E-mail wpisujemy swój adres - podany wychowawcom klas.

4. Nie wpisujemy hasła lecz klikamy odsyłacz "Nie pamiętam lub nie mam jeszcze hasła." Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość wygenerowana przez system.

5. Odbieramy wiadomość i zapoznajemy się z jej treścią. Klikamy odsyłacz (ten zakreślony na czerwono na rysunku poniżej) do strony, na której możliwe będzie wprowadzenie hasła.

Film - jak zalogować się po raz pierwszy

6. Wprowadzamy hasło dwukrotnie i klikamy Ustaw hasło. Hasło powinno składać się z co najmniej 8 znaków, wśród których przynajmniej jeden jest wielką literą, cyfrą i znakiem niealfanumerycznym (np. @)

Czynności od punktu 1 do 6 powtarzamy, jeśli chcemy zmienić hasło.
7. Na stronie z komunikatem, że hasło zostało zmienione, wybieramy odsyłacz Powrót na stronę główną.

8. Logujemy się wpisując swój e-mail i hasło. Klikamy przycisk Logowanie.

Logowanie do systemu po raz kolejny wymaga podania adresu e-mail użytkownika oraz utworzonego podczas pierwszego logowania (lub zmienionego) hasła.

W razie problemów z logowaniem lub dostępem do dziennika prosimy o kontakt:

W wiadomości proszę podać: imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Korzystanie z wszystkich możliwości Systemu UONET jest całkowicie bezpłatne dla rodziców. Producent sytemu uruchomił w ostatnich dniach dodatkową usługę SMS, dzięki której rodzice, którzy wyrażą taką chęć, mogą dodatkowo otrzymywać niektóre informacje zawarte w systemie na wskazany numer telefonu komórkowego. Usługa ta jest płatna. Należy jednak wyraźnie podkreślić, że zarówno pełny dostęp do danych, jak też wszystkie funkcje UONET nie są powiązane z żadnymi opłatami! Usługa SMS jest jedynie dodatkowym kanałem komunikacji UONET, utworzonym przez firmę VULCAN. Korzystanie lub też nie z tej usługi w żaden sposób nie wpływa na pełny dostęp do systemu UONET, jaki mają rodzice (pod warunkiem przekazania szkole adresów e-mail w celu bezpłatnej aktywacji dostępu do systemu).