Wniosek o przyjęcie do klasy IV sportowej w roku szkolnym 2021/2020 należy składać w terminie od 10 maja 2021 godzina 9:00 do 21 maja 2021 godzina 15:00 w sekretariacie szkoły.

Wniosek do pobrania

Choinkowe zdjęcia klasowe

Trudny czas, z jakim musimy mierzyć się od kilku miesięcy, uniemożliwił nam zapozowanie do wspólnych klasowych zdjęć, a teraz przeszkodzi w zorganizowaniu radosnych jasełek i prawdziwych klasowych wigilii. Samorząd Uczniowski ZS5 znalazł jednak na to radę i serdecznie zaprasza wszystkich uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 8 do wzięcia udziału w akcji "Choinkowe zdjęcie klasowe". Zapraszamy każdego ucznia do nadesłania swojego zdjęcia w świątecznym stroju przy własnej domowej choince na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maksymalnie do wtorku 22 grudnia. Plik ze zdjęciem powinien mieć nazwę składającą się z imienia i nazwiska ucznia oraz klasy. Wychowawczynie klas również serdecznie zachęcamy do zabawy! Nadesłane zdjęcia zostaną "sklejone" w wyjątkowe świąteczne zdjęcia klasowe. Czekamy na Was!