Wniosek o przyjęcie do klasy IV sportowej w roku szkolnym 2021/2020 należy składać w terminie od 10 maja 2021 godzina 9:00 do 21 maja 2021 godzina 15:00 w sekretariacie szkoły.

Wniosek do pobrania

Stwórz swój piernik, jak cukiernik!

..... a na klasowych spotkaniach nie zjemy pierników ani innych smakołyków....  Na pewno jednak w Waszych domach trwa już wypiek świątecznych pierników! Samorząd Uczniowski zaprasza zatem uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 8 do udziału w akcji "Stwórz swój piernik, jak cukiernik!". Każdy z Was powinien tu wyjść z twarzą, gdyż Waszym zadaniem będzie stworzenie własnych piernikowych portretów, jak najdokładniejszych i jak najbardziej podobnych. Na Wasze zdjęcia z portretami z piernika czekamy do wtorku 22 grudnia, a przesyłać je możecie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nagród dla najlepszych nie wykluczamy, choć.... wiadomo, że każdy bożonarodzeniowy piernik smakuje wyśmienicie. Zatem do dzieła!