Wniosek o przyjęcie do klasy IV sportowej w roku szkolnym 2021/2020 należy składać w terminie od 10 maja 2021 godzina 9:00 do 21 maja 2021 godzina 15:00 w sekretariacie szkoły.

Wniosek do pobrania

"Świątecznie przez Europę" - VII Liceum wyrusza w podróż

Nie tylko uczniowie naszej szkoły podstawowej mogą wziąć udział w świątecznych akcjach online, które przygotowaliśmy, by choć trochę zrekompensować brak tradycyjnego spotkania w murach naszej placówki. Oto właśnie startujemy z konkursem, przeznaczonym dla uczniów i wychowawców klas VII Liceum Ogólnokształcącego. Zapraszamy do wzięcia udziału w teście ze znajomości europejskich tradycji bożonarodzeniowych pod hasłem "Świątecznie przez Europę", który opracowały przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Julia Kułakowska z kl. 4A i Amelia Matusiak z kl. 6A. Oprawę graficzną przygotował Kacper Zuchora z kl. 2LA4. Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść pod podany niżej link, odpowiedzieć na pytania i podpisać się imieniem, nazwiskiem oraz symbolem klasy. Brak którejkolwiek informacji w podpisie będzie skutkował nieuwzględnieniem wyniku w klasyfikacji. Przewidujemy rozstrzygnięcie zarówno spośród wyników indywidualnych jak i najaktywniejszych klas. Poza konkursem zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy wszystkich chętnych. Test wypełniać można do 23 grudnia do godz. 18:00. Powodzenia i do dzieła!

Link do testu konkursowego