Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

Wniosek o przyjęcie do klasy IV sportowej w roku szkolnym 2021/2020 należy składać w terminie od 10 maja 2021 godzina 9:00 do 21 maja 2021 godzina 15:00 w sekretariacie szkoły.

Wniosek do pobrania

 

"Świątecznie przez Europę" - VII Liceum wyrusza w podróż

Nie tylko uczniowie naszej szkoły podstawowej mogą wziąć udział w świątecznych akcjach online, które przygotowaliśmy, by choć trochę zrekompensować brak tradycyjnego spotkania w murach naszej placówki. Oto właśnie startujemy z konkursem, przeznaczonym dla uczniów i wychowawców klas VII Liceum Ogólnokształcącego. Zapraszamy do wzięcia udziału w teście ze znajomości europejskich tradycji bożonarodzeniowych pod hasłem "Świątecznie przez Europę", który opracowały przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Julia Kułakowska z kl. 4A i Amelia Matusiak z kl. 6A. Oprawę graficzną przygotował Kacper Zuchora z kl. 2LA4. Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść pod podany niżej link, odpowiedzieć na pytania i podpisać się imieniem, nazwiskiem oraz symbolem klasy. Brak którejkolwiek informacji w podpisie będzie skutkował nieuwzględnieniem wyniku w klasyfikacji. Przewidujemy rozstrzygnięcie zarówno spośród wyników indywidualnych jak i najaktywniejszych klas. Poza konkursem zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy wszystkich chętnych. Test wypełniać można do 23 grudnia do godz. 18:00. Powodzenia i do dzieła!

Link do testu konkursowego