Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

Wniosek o przyjęcie do klasy IV sportowej w roku szkolnym 2021/2020 należy składać w terminie od 10 maja 2021 godzina 9:00 do 21 maja 2021 godzina 15:00 w sekretariacie szkoły.

Wniosek do pobrania

 

Pokazaliśmy nasze choinki

Przedświąteczna akcja naszego samorządu, skierowana do uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 8, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Nasze maluchy wraz z wychowawcami bardzo chętnie zaprezentowały nam swoje domowe choinki. Poniżej możemy obejrzeć prezentacje klasowe:

 

Klasa 1A

Klasa 1B

Klasa 1C

Klasa 1D

Klasa 1E

Klasa 2A

Klasa 2B

Klasa 2C

Klasa 2D

Klasa 2E

Klasa 2F

Klasa 3A

Klasa 3B

Klasa 3C

Klasa 3D

 

 Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 5 serdecznie dziękuje wszystkim dzieciom, rodzicom oraz wychowawczyniom za udział w akcji.