Wniosek o przyjęcie do klasy IV sportowej w roku szkolnym 2021/2020 należy składać w terminie od 10 maja 2021 godzina 9:00 do 21 maja 2021 godzina 15:00 w sekretariacie szkoły.

Wniosek do pobrania

Pokazaliśmy nasze choinki

Przedświąteczna akcja naszego samorządu, skierowana do uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 8, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Nasze maluchy wraz z wychowawcami bardzo chętnie zaprezentowały nam swoje domowe choinki. Poniżej możemy obejrzeć prezentacje klasowe:

Klasa 1A

Klasa 1B

Klasa 1C

Klasa 1D

Klasa 1E

Klasa 2A

Klasa 2B

Klasa 2C

Klasa 2D

Klasa 2E

Klasa 2F

Klasa 3A

Klasa 3B

Klasa 3C

Klasa 3D

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 5 serdecznie dziękuje wszystkim dzieciom, rodzicom oraz wychowawczyniom za udział w akcji.