Biało-czerwony maj w 2E

Przed nami święta majowe. W tym roku inne niż dotychczas. Nie ma przygotowań do przemarszu z flagą, w szkole nie ma apeli. Nie oznacza to, że zapomnieliśmy o celebrowaniu tych ważnych w naszym kalendarzu dat. Udowodnili to uczniowie naszej szkoły podstawowej.

Święto Narodowe Trzeciego Mają to jedno z ważniejszych świąt państwowych. W tym roku do tej uroczystości uczniowie klasy 2E Szkoły Podstawowej nr 8 przygotowali się w nietypowy sposób. Wraz z wychowawczynią panią Sylwią Żelechowską wykonali plakaty pt. "Konstytucja 3 Maja oczami młodego artysty". Poza tym uczniowie przygotowali flagi i kotyliony. Wszyscy stanęli na wysokości zadania, wykazując się dużą pomysłowością i zaangażowaniem. Powstały piękne i bardzo ciekawe prace. Zapewne wykonane flagi znajdą swoje miejsce i będą wyeksponowane w domach podczas świąt majowych.