U progu dojrzałości

Gdy to piszemy, nasi trzecioklasiści z VII LO swój maturalny maraton mają już za sobą i z niecierpliwością oczekują na wyniki. 30 kwietnia zakończyli rok szkolny, otrzymując świadectwa podczas krótkiej, skromnej uroczystości, zorganizowanej osobno dla każdej klasy, z zachowaniem rygorów sanitarnych.

Ścisłe zasady, obowiązujące podczas spotkania, przypomniały niestety również o trudnym czasie ostatnich kilkunastu miesięcy, nauce zdalnej, izolacji oraz braku możliwości spotkania się chociażby na tradycyjnej studniówce. Przed ceremonią delegacja trzecioklasistów złożyła podziękowania pani dyrektor Magdalenie Lewandowskiej, państwu wicedyrektorom oraz wychowawczyniom. Mamy nadzieję, że pomyślne wyniki egzaminów będą dla naszych maturzystów jedynie początkiem tego lepszego czasu - bezpieczeństwa, zdrowia, spełnionych marzeń i zrealizowanych planów. Tego właśnie z całego serca im życzymy!