Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

U progu dojrzałości

Gdy to piszemy, nasi trzecioklasiści z VII LO swój maturalny maraton mają już za sobą i z niecierpliwością oczekują na wyniki. 30 kwietnia zakończyli rok szkolny, otrzymując świadectwa podczas krótkiej, skromnej uroczystości, zorganizowanej osobno dla każdej klasy, z zachowaniem rygorów sanitarnych.

Ścisłe zasady, obowiązujące podczas spotkania, przypomniały niestety również o trudnym czasie ostatnich kilkunastu miesięcy, nauce zdalnej, izolacji oraz braku możliwości spotkania się chociażby na tradycyjnej studniówce. Przed ceremonią delegacja trzecioklasistów złożyła podziękowania pani dyrektor Magdalenie Lewandowskiej, państwu wicedyrektorom oraz wychowawczyniom. Mamy nadzieję, że pomyślne wyniki egzaminów będą dla naszych maturzystów jedynie początkiem tego lepszego czasu - bezpieczeństwa, zdrowia, spełnionych marzeń i zrealizowanych planów. Tego właśnie z całego serca im życzymy!