Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

Kiedyś zasadzimy prawdziwy las...


Młodzież w naszej szkole od najmłodszych lat uczy się, jak ważna jest ochrona przyrody i wrażliwość na problemy środowiska naturalnego. Wie, że wycinane są lasy, a w bezpośredniej okolicy - nawet osiedlowe drzewa, dające cień i wytchnienie w upalne dni.
Dlatego też uczniowie klas 1B, 1E, 2B, 2E i 3A z ochotą i zapałem wzięli udział w warsztatach "Las w szkle". Na razie wykonali kompozycje kwiatowe, przygotowując odpowiednie podłoże, sadząc niewielkie roślinki w szklanych wazonach i ozdabiając całość kamykami i szyszkami. To jednak na pewno jedynie pierwszy krok. Nie mamy bowiem wątpliwości, że nasi przyrodnicy kiedyś zasadzą również piękne drzewa i będą z sercem dbać o lasy.