Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

Aby lekcja nie była nudna...

Niedawno uczniowie klasy 1B poznawali na lekcjach rośliny oraz owady i inne zwierzęta, żyjące na łąkach. Wraz z nastaniem wiosennej pogody postanowili zbadać zagadnienie praktycznie i wraz z wychowawczyniami wyruszyli na łąkę w pobliskim Parku Północnym.

Przekonali się, że kwiaty, które rosną tak blisko, naprawdę są piękne i kolorowe. Pająki, patrzące na nich ośmiorgiem swoich małych oczu, wcale nie są niebezpieczne, a wręcz pełnią ważną rolę w przyrodzie, zaś duże, brzęczące, puchate trzmiele wcale nie żądlą, a interesują się wyłącznie kwiatowym pyłkiem. Taka lekcja nie tylko była bardzo ciekawa. Z tą wiedzą nasze pierwszaki staną się z pewnością prawdziwymi przyjaciółmi przyrody.