UWAGA! OGŁASZAMY WYNIKI KONKURSU!

W tym roku zorganizowaliśmy I Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbył się zdalnie (online). Uczestnicy wysyłali do nas swoje nagrania piosenek, które oceniło jury w składzie: Michał Zawadzki (przewodniczący), Izabela Denst-Szydłowska, Monika Mulska, Dawid Chamski.

Występy laureatów dostępne poniżej po kliknięciu w odpowiednie nazwisko oraz na fanpage'u szkoły: https://www.facebook.com/ZS5Plock

Oto wyniki konkursu:

GRAND PRIX KONKURSU zdobyła DOMINIKA BALCERZAK z SP8 w Płocku.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, uczestnikom i opiekunom. Dziękujemy szanownemu jury, jak również Państwowej Szkole Muzycznej w Płocku za opiekę merytoryczną oraz sklepowi muzycznemu p. Jacka Kamińskiego za ufundowanie nagrody Grand Prix.
Zapraszamy już za rok na II Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej