Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

UWAGA! OGŁASZAMY WYNIKI KONKURSU!


W tym roku zorganizowaliśmy I Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbył się zdalnie (online). Uczestnicy wysyłali do nas swoje nagrania piosenek, które oceniło jury w składzie: Michał Zawadzki (przewodniczący), Izabela Denst-Szydłowska, Monika Mulska, Dawid Chamski.
 
Występy laureatów dostępne poniżej po kliknięciu w odpowiednie nazwisko oraz na fanpage'u szkoły: https://www.facebook.com/ZS5Plock
 
Oto wyniki konkursu:

GRAND PRIX KONKURSU zdobyła DOMINIKA BALCERZAK z SP8 w Płocku.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, uczestnikom i opiekunom. Dziękujemy szanownemu jury, jak również Państwowej Szkole Muzycznej w Płocku za opiekę merytoryczną oraz sklepowi muzycznemu p. Jacka Kamińskiego za ufundowanie nagrody Grand Prix.
Zapraszamy już za rok na II Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej