WYKROPKOWANI

Obchodzony 15 września Międzynarodowy Dzień Kropki to w naszej szkole już tradycja. Coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy staje się okazją do „wykropkowania” naszych klas 1-3 oraz świetlicy szkolnej.

Nasze maluchy, jak zwykle, starały się odkryć kropki, gdzie tylko się da. W swoich pracach plastycznych w kropkowych punktach zmieściły swoje portrety, barwne wizerunki planet, a nawet całe obrazkowe historie. Pierwszaki w świetlicy szkolnej „wykropkowały” sowy i misie na różne kolory, a wielobarwne kropki dostrzegły również w swoich ulubionych antystresowych „popitach”. Świąteczny dzień to również świąteczny ubiór, więc kropek nie mogło zabraknąć także na strojach naszych uczniów. Wrześniowe święto nauczyło nas, jak z malutkich punkcików wyczarować coś naprawdę ciekawego. Teraz zatem stawiamy… kropkę i będziemy czarować dalej, aż do następnego Międzynarodowego Dnia Kropki!