ORŁY Z "ÓSEMKI"

Pod koniec ubiegłego roku odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Wykazali się oni dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Okazało się, że wśród laureatów są również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8.
Laureaci:
  • Julia Stokowska, Luiza Krupińska, Kornelia Chiszberg, Amelia Łukasiak, Klaudia Piusińska z klasy 1D – wychowawczyni p. Anita Krupińska,
  • Sebastian Kapela z klasy 2A – wychowawczyni p. Agnieszka Nacfalska,
  • Anna Stępczyńska z klasy 3D – wychowawczyni p. Justyna Cichocka,
  • Lena Tomaszewska, Natasza Grabowska, Lena Kacperska, Marcel Lewandowski z klasy 3F - wychowawczyni p. Anna Szarmach.

Gratulujemy laureatom oraz ich wychowawczyniom odniesionego sukcesu!!!