NIEBIESKI KWIECIEŃ

1 kwietnia klasy 2B i 4B uczestniczyły w spotkaniu z Prezydentem Miasta Płocka, zorganizowanym na inaugurację miesiąca solidarności z osobami w spektrum autyzmu.

Przemarszem przez miasto i wypuszczeniem niebieskich balonów uczczony został Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, przypadający dzień później. Cały kwiecień upływa w naszej szkole pod znakiem koloru niebieskiego. Wszystko po to, by nasi uczniowie dowiedzieli się, co zrobić, by ich koleżanka lub kolega autysta czuli się w naszym otoczeniu dobrze i komfortowo.